На Млинівщині господарники отримують допомогу

На Рівненщині 28 осіб отримали допомогу на придбання доїльних апаратів
В області діє Комплексна програма розвитку агропромислового комплексу Рівненської області на 2018 – 2022 роки, якою передбачається часткове відшкодування фізичним особам за рахунок коштів обласного бюджету вартості придбаних установок індивідуального доїння (доїльних апаратів) в розмірі 70 відсотків вартості, але не більше 7 тисяч гривень за одну установку.
Виплата часткового відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння здійснюється фізичній особі за закуплену для власного користування нову доїльну установку (доїльного апарата), за умови утримання у своєму господарстві не менш як 3 корів, ідентифікованих та зареєстрованих в установленому порядку.
20 серпня в департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації відбулось чергове засідання комісії з визначення переліку фізичних осіб, які мають право на часткове відшкодування вартості закуплених установок індивідуального доїння (доїльних апаратів).
З початку поточного року 28 фізичних осіб, які утримують в своїх господарствах 101 корову, подали заявки та документи на розгляд комісії та отримали з обласного бюджету часткове відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння (доїльних апаратів) на суму 147,3 тисяч гривень. Це фізичні особи Гощанського, Демидівського, Дубенського, Дубровицького, Здолбунівського, Млинівського, Острозького, Радивилівського та Рівненського районів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *