Квітка соняха – символ пам’яті захисників

Взавтра відзначатимуть День пам’яті захисників України
День пам’яті захисників України відзначатиметься 29 серпня, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.
Символом пам’яті у цей день є квітка соняха. Закликаємо усіх українців у цей день доповнити одяг соняхом, і тим самим продемонструвати свою шану та повагу до пам’яті героїв. Рекомендується виготовляти стилізовані соняхи з тканини та розміщувати їх на одязі на лівій стороні грудей.
Сонях має 15 пелюсток жовтого кольору. Пелюстку рекомендовано робити висотою 23 мм і шириною 12 мм. Верхній край пелюстки – загострений. Нижні краї кожної пелюстки закріплені на великому колі діаметром 40 мм з чорного фетру товщиною 1 мм. Маленьке коло з фетру чорного кольору товщиною 1 мм діаметром 30 мм розміщено посередині соняха поверх жовтих пелюсток. Сонях закріплено на основу для значків у вигляді піну (кліпси).
Закликають всіх українців 29 серпня о 10 год спинитися та вшанувати загиблих захисників хвилиною мовчання.
Нагадаємо, відзначення Дня пам’яті захисників України саме 29 серпня обрали не випадково, бо саме в цей день у 2014 році, в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових, та загинула найбільша кількість українських воїнів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *