У Млинові відбулась зустрічі з користувачами водних об’єктів

Рівненський рибоохоронний патруль провів нараду з суб’єктами аквакультури
Начальник Відділу іхтіології та регулювання рибальства управління Державного агентства рибного господарства у Рівненській області Андрій Орел 4 вересня взяв участь у робочій зустрічі з користувачами водних об’єктів Млинівського та Дубенського району. Зустріч відбулася поблизу водного об’єкту в смт Млинів Млинівського району.
В рамках нарад з орендарями провели роз’яснювальну роботу серед суб’єктів господарювання, які використовують водні об’єкти, щодо оформлення договірних відносин, приведення у відповідність до вимог чинного законодавства договорів оренди земель водного фонду, водних об’єктів гідротехнічних споруд, іншого нерухомого майна, розташованого на орендованих земельних ділянках водного фонду, сплати орендної плати та наслідків недотримання чинного законодавства при здійсненні такої діяльності.
Під час заходу  проаналізували подачу звітної інформації за формою 1А-риба (річна) «Виробництво продукції аквакультури за 20_р.» за 2019 рік на території Рівненської області та обговорено перспективи розвитку зростання обсягів вирощування водних біоресурсів. Розвиток аквакультури сприятиме не лише збільшенню продукції рибництва, підвищенню конкурентоспроможності рибних господарств, зниженню залежності від імпорту, але й зайнятості сільського населення та жителів прибережних територій.
Учасників зустрічі ознайомили з затвердженою Програмою збереження та відтворення водних біоресурсів, розвитку аквакультури, любительського та спортивного рибальства на території Рівненської області на 2020-2022 роки», роз’яснивши що дана Програма дасть змогу забезпечити підтримку суб’єктів господарювання, що здійснюють вирощування водних біоресурсів та розвитку аквакультури в області.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *