Колишній безробітний став успішним роботодавцем

У центрі зайнятості привітали підприємця
Днями у приміщенні Млинівської районної філії Рівненського ОЦЗ з нагоди Дня Підприємця приймав вітання Степан Черемухін – хороший та успішний роботодавець . Чому саме він? А історія цікава…
Ще у 2015 році Степан Сергійович звернувся до центру зайнятості з метою пошуку роботи. Чітко визначеної сфери діяльності де б хотів себе реалізувати не було, отож за діло взялися фахівці служби зайнятості. Майбутньому підприємцю було запропоновано відвідати семінар «Молодь на ринку праці», де він дізнався про можливості працевлаштування та професійної реалізації , також побував на майстер-класі «Сучасні джерела пошуку роботи» й це допомогло йому потрапити на співбесіду до роботодавця. Перспектива працевлаштування зацікавила Степана Сергійовича та й роботодавець був задоволений кандидатом на вакансію, але виникли певні труднощі – недостатній рівень умінь та знань за обраною професією. Але ця проблема не стала перешкодою, адже служба зайнятості має чудову навчальну базу, яка задовольняє потреби і шукачів роботи і роботодавців. Пан Степан скористався цією можливістю та на курсах цільового призначення здобув компетенції, необхідні для працевлаштування в сфері лісозаготівельного виробництва.
Сьогодні, п’ять років потому, Степан Сергійович успішний підприємець у напрямку лісозаготівлі та лісопильного виробництва, який на даний час має 15 найманих працівників і тісно співпрацює з філією у напрямку укомплектування вакансій, у тому числі й на тимчасові роботи, адже знає – ми завжди допоможемо.
За матеріалами: Млинівська районна філія Рівненського обласного центру зайнятості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *