Члени ЄС: «Ми за чесну боротьбу»*

На Млинівщині презентували команду Європейської Солідарності 
Представлення команди партії «Європейська Солідарність» відбулось у п’ятницю, 18 вересня, в Млинові. 
«Я прийняв рішення брати участь у нинішній виборчій кампанії. Моя мета – підтримати місцеві команди Європейської Солідарності на території нашого краю, Дубенщини в нових умовах, в яких буде жити наша країна. Нові умови – це, як стверджують окремі народні депутати, завершення першого етапу адміністративно-територіальної реформи, формування нових районів. Я працюю в Асоціації міст України виконавчим директором Київського регіонального відділення. Ми доволі критикуємо нинішню реформу, а саме непропорційність створених районів, в тому числі на Рівненщині. Дубенський район буде нараховувати 160 тисяч мешканців, наприклад, а Рівненський район – 360 тисяч. А тому як можна буде конкурувати таким районам, якщо з розрахунку на населення нараховують субвенції? Це нереально. Це нові виклики, нові небезпеки. І ми не бачимо, на жаль, дискусії з цього приводу, всупереч наближенню місцевих виборів. Наведу лише один приклад. Районні лікарні. На сьогодні немає жодного бачення стосовно подальшого розвитку і реформування вторинного рівня охорони здоров’я. Ці напрацювання, які були раніше, не дають відповіді на питання – яким буде майбутнє Млинівської центральної районної лікарні, Демидівської лікарні, Радивилівської. І таких викликів дуже багато. 
Сьогодні ми в Млинові, щоб звернутись до млинівчан, достукатись до них і сказати нашу позицію, наше бачення як ми будемо працювати у всьому майбутньому Дубенському районі. Останні роки на Млинівщині триває особисте протистояння практично двох осіб, які на минулих виборах поборювали одне одного. Це протистояння двох команд на взаємознищення. З прийняттям нового Закону «Про місцеві вибори», виборчого кодексу ця боротьба стала ще більш небезпечною. Адже і одна, і друга команда починають шукати підтримки часто різних політичних сил, намагаючись перемогти одна одну. 
На жаль, болючі питання не розглядаються, а натомість бачимо політизацію старих гострих проблем. Одна з цих проблем – суперечка по Млинівській гімназії. Ми, Європейська Солідарність, маємо стояти над цим процесом і має виконуватись Конституція України, закони. Закликаємо і нинішніх депутатів, і виконавчий Комітет, і голову, і опозицію не використовувати ситуацію з першокласниками гімназії для отримання якихось політичних дивідендів. Європейська Солідарність має намір стати над цим процесом, стати не третьою, а першою силою над двома іншими, які борються у Млинові за незрозумілі нам цінності», – заявив депутат Верховної Ради VIII скликання Олександр Дехтярчук. 
А також зауважив, що списки членів відкриті. Погодився зі сказаним Володимир Кислюк, додавши: 
«Ще з Помаранчевої революції, мабуть, на Млинівщині склалась команда однодумців, які з того часу ідуть разом і які пропонують стратегію, своє бачення розвитку краю. З того часу ми представлені в кожній районній раді та виборці мали можливість оцінити дії нашої команди, бачити конкретні результати роботи. Ми хочемо продовжити нами задумане і хочемо втілити в життя наші задуми. Наша позиція по багатьох питаннях перекликається з дубенськими колегами. Скажімо та сама річка. На рівні Млинова – ми це не вирішимо. Є над чим працювати, а це екологія, здоров’я наших дітей. Ми просимо всіх зупинити партійне протистояння та закликаємо до співпраці. Ми за чесну боротьбу. Хай кожен покаже, що він вже зробив, що хоче зробити, а головне як це він хоче зробити». 
Першим у списку до Млинівської ОТГ буде директор ДЮСШ Юрій Вербіцький. Підсумував слова однодумців голова місцевої організації партії «Європейська Солідарність» Віталій Цимбалюк:
«Ми патріоти Млинівщини й ця територія має бути збережена».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *