У селищі відбувся чемпіонат з Кіокушин Карате серед дітей та підлітків

Карате на Млинівщині підтримує громада та підприємство
На Млинівщині відбувся відкритий чемпіонат з Кіокушин Карате серед дітей та підлітків. Десятки автомобілів зібрались 20 вересня біля Млинівської ЗОШ № 3. Адже саме тут змагались діти в бойовому мистецтві.
Щоб продемонструвати свій спортивний рівень до Млинова з’їхались спортсмени з Дубна, Радивилова та Львова.
Розпочались змагання з вітань та підбадьорювань від президента українського Альянсу кіокушин карате Олега Лесика, голови громадської організації «Спортивний клуб «Клан» Сергія Скоропадського та заступника голови Млинівської ОТГ Валерія Фехи.
Як тільки розпочався перший бій, в залі вирували неабиякі емоції – присутні та учасники вболівали за своїх. І так майже цілий день. Зал ніби розділився на два табори. Одні змагались, а інші гаряче вболівали. Всі учасники бились задля гарного результату.
Зрештою, за підсумками змагань каратисти з Млинівщини посіли призові сходинки в різних вікових категоріях. А саме:
1 місце – 3 учасники;
2 місце – 7 учасників;
3 місце – 10 учасників.
Усіх переможців нагородили грамотами, медалями та кубками, а юні спортсмени Млинівщини отримали сертифікати на безкоштовне відвідування тренувань спортивного клубу «Клан» у селищі.
Спонсорами даного заходу були Млинівська селищна рада в особі голови громади Дмитра Левицького та «Лайт Хаус» в особі директор Петра Колошви.
Варто зазначити, що змагання з кіокушин карате такого рівня відбувались в Млинові вперше. Кожен залишав залу зі своїми емоціями та думками, але й під різними враженнями

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *