У навчальному закладі встановили 36 камер

Ліцеї на Млинівщині обладнали камерами відеоспостереження
Відеоспостереження в навчальному закладі – зовсім не рідкість в сучасній освіті. Такі заходи безпеки дозволяють як адміністрації, так і батькам учнів контролювати різні ситуації в закладі освіти.
Так як Острожецький ліцеї ім І.Єремеєва є навчальним закладом громади з найбільшою кількістю учнів (майже 500), то він мав найбільшу потребу у встановленні відеоспостереження з метою контролю поведінки учнів.
В освітньому закладі встановлено 21 камеру в середині приміщення та 15 на вулиці. Сьогодні система дозволяє бачити все, що відбувається у будь-якому куточку школи та на прилеглій території.
Варто відзначити, що камери відеоспостереження в школі помітно дисциплінують вихованців. Система відеоспостереження допоможе вирішити будь-яку конфліктну ситуацію як між учнями, так і між учнем і вчителем.
Також адміністрація закладу від тепер матиме змогу контролювати осіб, які відвідують навчальний заклад. А інформація про наявність системи відеоспостереження слугуватиме профілактикою від неправомірних дій.
За матеріалами: Острожецька громада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *