Незабаром розпочнеться сезон полювання на хутрового звіра

На Млинівщині обговорили основні аспекти відкриття сезону полювання 
З 1 листопада поточного року на Млинівщині розпочинається відкриття сезону полювання на хутрового звіра.
У Млинівській районній громадській організації Українського товариства мисливців і рибалок (УТМР) 23 жовтня відбувся семінар – нарада, щодо відкриття сезону полювання на хутрового звіра. В заході взяли участь спеціалісти відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Млинівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області, представники мисливських колективів, користувачі мисливських угідь, єгері та мисливці.
На зустрічі висвітлювались питання епізоотичної ситуації щодо сказу в Млинівському районі. А, також присутніх ознайомили з вимогами біобезпеки та особистої гігієни стосовно осіб, які можуть мати контакт з інфекційним матеріалом (єгері, мисливці, ветеринарні спеціалісти) при проведенні таксації, полювання, відстрілу та вилучення диких тварин (або виявлених їх решток) із природного середовища, а саме: проводити роботу в захисних марлевих пов’язках, гумових рукавицях, резинових чоботях та ін. 

Особливо звернули увагу на тому, що при виявлені трупів загиблих тварин або їх решток необхідно повідомити про це ветеринарну службу району.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *