З понеділка Млинівщина в «червоній зоні»

У районі діятиме нове епідемічне зонування
Відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Спільно із обласною комісією ТЕБ і НС прийняли рішення щодо нового епідемічного зонування та карантинних обмежень в районах і містах Рівненщини.
Так, з понеділка, 2 листопада, почне діяти нове епідемічне зонування.
Вісім територіальних одиниць Рівненщини віднесли до «червоної» зони. Це міста Рівне та Острог, а також Демидівській, Зарічненський, Здолбунівський, Костопільський, Млинівський та Острозький райони.
Разом з тим, міста Вараш і Дубно вивили з червоної зони, тепер вони будуть «помаранчевими».
До цього ж епідемічного рівня потрапили: Березнівський, Володимирецький, Гощанський, Дубенський, дубровицький, Корецький, Радивилівський, Рівненський, Рокитніівський та Сарненський райони.
У віднесених до «червоної» зони територіях, продовжить працювати транспорт, а також – ринки, магазини, заклади громадського харчування, торгові центри. Також дозволено роботу закладів освіти із можливим переходом на дистанційне та змішане навчання. Рішення про їх роботу прийматимуть місцеві комісії спільно з керівниками закладів.
Водночас, уся діяльність буде проводитися із карантинними обмеженнями, встановленими нормами Уряду. У зв’язку з цим буде посилений контроль за дотриманням карантину, повідомив в.о. голови Рівненської ОДА Сергій Подолін. «Запланували зустрічі із керівниками закладів щодо посилення контролю над санітарними вимогами. Вже в понеділок зберемо директорів ринків», – зазначив Сергій Подолін.
Під забороною залишатиметься діяльність у сфері культури, зокрема, робота театрів та іншої розважальної діяльності. Продовжать працювати кінотеатри із заповненням місць на половину. Також діятиме заборона на відвідування соціальних та реабілітаційних закладів, крім тих, що надають послуги екстренно, центрів бездомних тощо.
Зображення може містити: квітка
0
Охоплено людей
2
Engagements
Просувати допис
2 поширення
Подобається

Коментувати
Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *