У школі громади відбувся захід «Розминка від чемпіона»

З учнями навчального закладу працював кандидат у майстри спорту України з пауерліфтингу
На Рівненщині продовжується спортивно-масовий захід «Розминка від чемпіона». Цього разу «Розминка» завітала до учнів Війницької ЗОШ Бокіймівської ОТГ. На зустріч з кандидатом у майстри спорту України з пауерліфтингу Юрієм Ковальчуком, членом збірної команди області з футболу серед спортсменів з вадами опорно-рухового апарату Максимом Михайловим та їх тренером Василем Коваленком в спортивному залі зібрались школярі та їх наставники.
Традиційно, захід розпочався з визначення переможців конкурсу малюнків на спортивну тематику, який пройшов в навчальному закладі напередодні з нагоди «Розминки від чемпіона». Нагородження авторів найкращих малюнків продовжилось розповідями спортсменів про свій шлях у спорт, захоплення певними видами спорту, участь у різноманітних змаганнях.
Зокрема, Юрій детально розповів про пауерліфтинг, особисті здобутки та свій непростий шлях у їх звершенні.  А ще діти дізналися, що атлет серйозно займався легкою атлетикою, де також показував достойні результати.
Максим Михайлов – юний спортсмен, який ще тільки починає розвиватися та удосконалюватися у футболі. Проте вже залучається до складу збірної команди Рівненської області. Для школярів було цікаво послухати, який режим тренування  у нього, і взагалі, чи є плани реалізувати себе на професійному рівні.
Досхочу поспілкувавшись, діти взяли участь в інтелектуальному конкурсі «Олімпійська вікторина», де кращі знавці олімпійського спорту отримали подарунки. Після цього, Юрій та Максим провели розминку з учнями. Спочатку юнаки та дівчата з очевидним задоволенням і старанністю повторювали усі вправи. А потім долучилися до майстер-класу від Максима Михайлова щодо техніки володіння футбольним м’ячем. Навіть більше – провів імпровізований конкурс з жонглювання кулястого.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *