На Млинівщині тривають перевірки на дотримання протиепідемічних вимог

У районі створенні мобільні групи, що перевіряють суб’єкти господарювання
Млинівським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2020 № 641 (зі змінами) «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19» активізовано роботу, щодо контролю за виконанням протиепідемічних вимог в умовах карантину на території Млинівського району.
Мобільними бригадами спільно з представниками Національної поліції провели огляд ринку «Млинівський». Обстежили 72 торговельні місця, у тому числі 36-з реалізації промислової групи товарів та 36- непромислової групи товарів. По результаті виявили ряд порушень тимчасових карантинних обмежень, надали підприємцям 12 попереджень.
Оглянули об’єкти в 11 селах району (с.Підгайці, с.Владиславівка, с.Новоселівка, с.Радів, с.Перемилівка, с.Підлозці, с.Торговиця, с.Нове, с.Топілля, с.Загатинці, с.Ставрів). В результаті обстежили 22 об’єкти торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами та 5 закладів громадського харчування. Виявили 18 порушень та надали 18 підприємцям попередження.
Із власником ринку, всіма підприємцями та відповідальними особами закладів району провели роз’яснювальну роботу: провели 99 бесід, розглянули 47 санбюлетнів, надали 27 консультацій з представникам бізнесу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *