Спецслужби працювали в Підгайцях (фото)

На Млинівщині відпрацювали навички дій служб на дорозі при складних погодних умовах
Алгоритм взаємодії усіх відповідних служб із залученням спецтехніки у разі погіршення погодних умов відпрацювали на міжнародній трасі М19 Доманово-Ковель-Чернівці-Теребече.
Для навчання змоделювали наступну ситуацію: о 20.15 год на території села Підгайці (Млинівського району) зіткнулись автобус та легковий автомобіль, в наслідок «ДТП» водій автобуса та 8 пасажирів заблоковані в салоні.
На місце «події» виїхали рятувальники Млинівської ДПРЧ-6, направили швидку, екіпаж поліції. До навчання залучили техніку фірми ТОВ «СКП», яка забезпечуватиме ефективне утримання автомобільних доріг державного значення на території Млинівського району в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.
В ході навчання екстренні служби, дорожники відпрацювали спільні дії на випадок надзвичайних ситуацій на дорозі у зимовий період, оглянули наявну дорожню спецтехніку, обговорили проблемні питання, зокрема забезпечення чергування для належного обслуговування доріг в зимовий період з метою попередження виникнення проблем з доїздом швидкої допомоги (в тому числі до хворих на COVID-19).

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *