Діти з громади здобули призові місця в конкурсі

Стали відомі переможці в конкурсі дитячих малюнків та фотографій «Бережи природу – розділяй відходи»
У рамках проєкту «Підвищення екологічної культури в громадах-учасниках міжмуніципальної співпраці шляхом запровадження збору твердих побутових відходів» проведено конкурс дитячих малюнків та фотографій «Бережи природу – розділяй відходи». Мета конкурсу — привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до наявних проблем у сфері охорони довкілля, формуванню екологічної свідомості, популяризації екологічного способу життя. Конкурсні роботи мали відображати реальні дії, спрямовані на збереження та охорону довкілля: сортування сміття, використання вторинної сировини в побуті, економія і захист природних ресурсів та енергозбереження, очистка води, ґрунтів та повітря, еко-технології навколо нас.
Учасниками конкурсу стали діти із 4 громад Рівненської області – Бокіймівської, Боремельської, Вовковиївської та Демидівської громад. Загалом надійшло 27 робіт в різноманітній техніці виконання – малюнки олівцями, фломастерами, фарбами, композиції, фотографії.
Журі, сформоване із представників усіх 4 громад, визначили переможців.
Діти з Млинівщини:
– 1 місце зайняла робота «Час іде, а вибір за тобою!» Олени Лавренюк із села Баболоки.

– 3 місце зайняли малюнки – «Захистимо землю від сміття!» Мар’яни Оліфір, «Сортуй правильно» Анастасії Райчинець із села Смордва.


Переможці конкурсу отримають подарунки з врахуванням карантинних обмежень.
Діяльність проводиться в рамках проєкту «Підвищення екологічної культури в громадах-учасниках міжмуніципальної співпраці шляхом запровадження збору твердих побутових відходів», що реалізовується Демидівською селищною радою у партнерстві з Бокіймівською, Боремельською та Вовковиївською сільськими радами в рамках щорічного обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *