Міністерську нагороду отримала засновниця ТОВ «Яловицька агротехнологія»

В області відзначили кращих сільгоспвиробників
Фермери та хлібороби Рівненщини цими вихідними відзначатимуть своє професійне свято – День працівників сільського господарства. З цієї нагоди на Рівненщині відзначили кращих сільгоспвиробників.
«Аграрний сектор є базовою галуззю в області. Сьогодні в АПК працюють понад 800 підприємств. Щороку відбуваються позитивні зміни у господарствах – збільшуються посівні площі, споруджуються нові виробничі комплекси, молочні ферми, птахоферми, здійснюється технічне переоснащення галузі. Фермери та аграрії розширюють свої виробництва, збільшують робочі місця та справно платять податки. А головне – вони забезпечують продовольчу безпеку. Тому сьогодні ми відзначили їхню роботу та вручили міністерські нагороди», – зазначив заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.
Одна з таких відзнак є і на Млинівщині. Її отримала й засновниця ТОВ «Яловицька агротехнологія» Любов Зинер. Вона очолює одне з найпотужніших господарств на Західній Україні, що вирощує насіннєву картоплю. Елітне насіння завозять з Європи, вирощують його на 50 гектарах. Продукцію поставляють для виробництва чіпсів «Люкс», що широко представлені в наших магазинах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *