Учні перемогли в Всеукраїнській акції

Вихованці Вовковиївського учнівського лісництва «Діброва» ДП «Млинівський лісгосп» здобули перемогу в акції
Проведення трудової акції «Ліси для нащадків» сприяло підвищенню ефективності та якості роботи учнівських лісництв, ознайомленню школярів з життям і значенням лісу, вихованню свідомого ставлення до праці, залучення учнівської молоді до дослідницької роботи, поширення кращого досвіду роботи у справі збереження лісопаркових об’єктів.
В акції взяли участь заклади загальної середньої та позашкільної освіти Володимирецького, Демидівського, Дубровицького, Костопільського, Рокитнівського районів, в тому числі заклади загальної середньої освіти Висоцької та Миляцької сільських рад Дубровицького району.
Вихованці Вовковиївського учнівського лісництва «Діброва» ДП «Млинівський лісгосп» (керівник Людмила Чандик ) здобули перемогу в обласному етапі Всеукраїнської акції школярів та учнівської молоді «Ліси для нащадків» 2020.
Дудяк Дарина, учениця 11 класу Вовковиївської ЗОШ Демидівської районної ради у звітних матеріалах висвітлила участь вихованців учнівського лісництва «Діброва» в акції «Ліси для нащадків». Школярі збирали жолуді дуба звичайного та черешчатого, каштанів, насіння клену та липи. Забезпечення лісокультурного виробництва якісним посадковим матеріалом, в тому числі з цінними спадковими властивостями, взяли собі за мету лісівники Вовковиївського лісництва  та вихованці учнівського лісництва «Діброва». Учні експериментують над вирощуванням сіянців дуба звичайного та модрини європейської  з закритою кореневою системою в ємностях зі спіненого полістиролу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *