В селі на водоймі мали намір ловити рибу «електровудкою»

Рибоохороний патуль реагує на порушення правил рибальства
Рівненський рибоохоронний патруль продовжує здійснювати рибоохоронні рейди на водоймах області. Заходи проведені 19 листопада на території Демидівського та Млинівського районів .
Під час рибоохоронної роботи на березі водоймі, поблизу с. Шибин Демидівського району викрили двох порушників. Громадяни мали намір здійснити вилов водних біоресурсів забороненим сітним знаряддям лову.
Проте, завдяки оперативним діям рибоохоронного патруля, порушники не вистигли завдати шкоди рибному господарству. На особу оформили протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП.
Того ж дня близько 15 год до рейдової групи Рівненського рибоохоронного патруля надійшло повідомлення від небайдужих громадян про грубе порушення правил рибальства. В результаті перевірки інформації, виявили двох громадян, які здійснювали вилов риби забороненим знаряддям – «електровудкою». Інцидент стався на водоймі, поблизу села Війниця, що на Млинівщині.
Проте завдяки оперативним діям рибоохоронного патруля, громадяни не вистигли завдати шкоди рибному господарству. Заборонене знаряддя лову вилучили. На осіб склали протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи готуються для передачі до районних судів Рівненської області для притягнення порушників до відповідальності.
Рівненський рибоохоронний патруль вкотре закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства. Про порушення правил рибальства та порядку придбання чи збуту риби прохання терміново повідомляти за номером телефонної «гарячої лінії» відомства: (067) 540 53 90.
За матеріалами: Рівненський рибоохоронний патруль

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *