У гімнастичному вихорі призеркою стала учениця з Млинівщини

Дівчинка з Млинівщини здобула срібло в конкурсі «Спортивні рекорди. Гімнастичний»
Напередодні відкриття 36-го чемпіонату Європи з художньої гімнастики  у м. Київ, комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради разом з Відділенням НОК України в Рівненській області оголосив черговий конкурс «Спортивні рекорди. Гімнастичний».
І цим вікендом Рівненщину захопив гімнастичний вихор. Чи то окрилені чемпіонатом, чи то дається взнаки карантин вихідного дня, але конкурс «Спортивні рекорди. Гімнастичний» побив рекорди за кількістю учасників. Адже, за звання переможця боролись 54 учасники та долучилось близько 2 тисяч вболівальників з різних куточків області.
За умовами конкурсу, учасники знімали відео, де протягом 30 секунд демонстрували свої здібності в обертанні гімнастичного обруча. Не просто було суддям визначити переможця! Адже, все вирішували долі секунд!
Отож, за підсумками конкурсу, бронзова нагорода дісталася Козачок Діані з Томашгородської ЗОШ №2 з результатом 90 обертань. Друге місце посіла Королюк Юлія з Бокіймівської ЗОШ – 102 обертання. Та беззаперечним лідером і переможцем із результатом 111 оберт став Самойленко Максим ( Гільчанський НВК).
Всі вони будуть нагороджені медалями, дипломами і призами від організаторів конкурсу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *