Мешканці області отримують державну дотацію

Господарники Млинівщини ще мають можливість цьогоріч отримати часткову компенсацію за доїльні апарати
В області діє Комплексна програма розвитку агропромислового комплексу Рівненської області на 2018 – 2022 роки, якою передбачається часткове відшкодування фізичним особам за рахунок коштів обласного бюджету вартості придбаних установок індивідуального доїння (доїльних апаратів) в розмірі 70 відсотків вартості, але не більше 7 тисяч гривень за одну установку.
24 листопада в департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації відбулось чергове засідання комісії з визначення переліку фізичних осіб, які мають право на часткове відшкодування вартості закуплених установок індивідуального доїння (доїльних апаратів), на якому розглянули заявки від 10 фізичних осіб.
З початку поточного року 54 фізичні особи, які утримують в своїх господарствах 3 і більше корів, подали заявки та документи на розгляд комісії та отримали з обласного бюджету часткове відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння (доїльних апаратів) на суму 297,7 тисяч гривень. Найбільше залучили коштів з обласного бюджету по даній програмі фізичні особи Радивилівського (65,1 тис. грн), Дубенського (59,0 тис. грн) та Острозького (47,4 тис. грн) районів. Також учасниками програми були фізичні особи з Млинівщини.
Нагадуємо, що прийом документів на часткове відшкодування вартості закуплених установок індивідуального доїння проводиться до 1 грудня поточного року за адресою: 33013 м. Рівне, Майдан Просвіти,1, каб. 213, Колесник Тетяна Георгіївна, моб. тел 068 6498648.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *