В громаді відбулась сесія з новообраними депутатами

В громаді на Млинівщині обирали секретаря, старост та створювали відділ
В Острожецькій сільській раді 26 листопада відбулася 1 сесія 8 скликання, на якій були присутні новообрані депутати, голова Острожецької сільської ТВК Людмила Новосад, а також голова Млинівської РДА Борис Курицький.
Відкрила сесію голова ТВК Людмила Миколаївна, яка зачитала протокол про результати місцевих виборів до Острожецької сільської ради, привітавши голову Острожецької громади Тараса Гордійчука та новий склад депутатів із перемогою на місцевих виборах, а також  кожному вручила посвідчення. Голова громади та новообрані депутати урочисто зачитали свої присяги.
На даній сесії прийняли ряд важливих рішень, зокрема:
– Шляхом таємного голосування обрано нового секретаря Острожецької сільської ради –  Світлану Павлюк.
– Обрано старост до старостинських округів Острожецької ОТГ: П’яннєвський – Ольга Босакевич; Уїздецький – Анатолій Троцюк; Малинський – Тетяна Левицька; Новосілківський – Наталія Нагай, Певжівський – Наталія Поліщук.
– Утворили постійні комісії Острожецької сільської ради, в які увійшли новобрані депутати.
– Утворили виконавчий комітет Острожецької сільської ради, до складу якого увійшло 13 осіб.
– Також створений фінансовий відділ Острожецької сільської ради, відповідно до змін бюджетного законодавства, які діятимуть з 1 січня 2021 року.
На завершення сесії голова Острожецької ОТГ Тарас Гордійчук подякував усім депутатам минулого скликання за плідну співпрацю та підтримку. Також особлива подяка секретарю Острожецької сільської ради кількох скликань Тетяні Дем’янчук  за сумлінну та щиру працю. А нинішньому складу депутатів голова громади побажав взаєморозуміння, мудрості, завжди виважених та правильних рішень на благо громади!
За матеріалами: Острожецька громада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *