Інтелектуальним спортивним лідером стала юна мешканка Млинівщини

Інтелектуальним спортивним лідером області стала юна мешканка Млинівщини
В період карантину комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки Відділення НОК України продовжує активно проводити на Рівненщині різноманітні змагання та конкурси  у новому форматі – онлайн.
Одним із улюблених вже став інтелектуальний конкурс «СпортЕрудит». Участь у ньому можуть взяти всі жителі області, незалежно від віку та статі.  Завдання на спортивну тематику щотижня публікуються на сторінці «Спорт для всіх Рівненщини» у Фейсбук.
Цими вихідними стартував 4 тур «Спортерудит. Вікенд». Учасникам потрібно було за запропонованими фотографіями рівненських спортсменів визначити відповідну команду у якій він грає чи грав. Як виявилось, попри популярність рівненських команд, окремих їх гравців, героїв спортивних баталій, не всі знають в обличчя!
Команда лідерів, що надали повністю правильні відповіді, сформувалась із трьох учасників: Поруцко Вікторія (с. Війниця, Млинівський р-н), Лех Тетяна (м. Сарни) та постійний учасник, переможець багатьох інтелектуальних конкурсів Мурін Володимир (м. Рівне). Використовуючи  програму Random серед них і пройшло визначення переможця.
Отож, інтелектуальним спортивним лідером Рівненщини цього тижня стає Поруцко Вікторія!
Вітаємо Вікторію та всіх учасників і запрошуємо до участі у наступному турі конкурсу «СпортЕрудит.Вікенд», де ми продовжимо розкривати тему спорту на Рівненщині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *