Що відомо про дітей та маму, що отруїлись чадним газом

<На Млинівщині медики надавали допомогу сім’ї з громади
До рятувальників від чергового по лінії «103» 7 грудня о 10:55 год надійшла інформація про надзвичайну ситуацію. У терапевтичне відділення Млинівської ЦРЛ з діагнозом отруєння чадним газом госпіталізували жінку 1993 р.н, хлопчика 2016 р.н та дівчинку 2019 р.н, мешканців села Залав’я. Сім’я отруїлася внаслідок несправності пічного опалення, а саме пошкодженого димоходу (тріщина) в житловому будинку.
Журналістка Інформаційного порталу Млинова поспілкувалась з начальником відділу соціального обслуговування населення Острожецької сільської ради з приводу отруєння членів родини.
«Сім’я, що отруїлась чадним газом ніколи не перебувала на обліку в складних життєвих обставинах. Виховують дітей. На даний час мама з дітьми вже виписались з Млинівської районної лікарні. Стан здоров’я задовільний. Найближчим часом ми спільно з рятувальниками проінспектуємо родину на дотримання правил пожежної безпеки при користуванні газовим та пічним опаленням»,- повідомила Олеся Комар.
Рятувальники ДСНС закликають мешканців дотримуватися правил пожежної безпеки при користуванні пічним опаленням. Перед початком опалювального сезону печі та інші опалювальні прилади мають бути старанно перевірені й відремонтовані.
Несправні опалювальні прилади не повинні допускатися до експлуатації.
Очищення димоходів та печей від сажі потрібно проводити перед початком, а також протягом усього опалювального сезону.
Печі повинні мати протипожежні розділки від горючих конструкцій, що відповідають вимогам будівельних норм

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *