Чим жила Млинівщина у 2020 році

Млинівчани змагались за першість, обирали депутатів, голів, жили в карантинних обмеженнях
Млинівщина, як і вся країна та світ, прожили 2020 рік у незвичних для суспільства умовах. Рік мав свої негативні то позитивні сторони, які спонукали нас пристосовуватись до умов. Інформаційний портал Млинова підібрав маленьку добірку новин, які запам’ятались у цьому році.
Мешканці району з острахом і побоюванням стежили за поширенням Covid-19. На Млинівщині 18 квітня виявили перший випадок захворювання на коронавірус. А на 31 грудня загалом захворіли 1138 осіб. На території Острожецької ОТГ у Млинівському районі закрили протитуберкульозну лікарню.
У Млинівській РДА цьогоріч звільняли та призначали керманичів. Президент своїм розпорядженням звільнив Дениса Біцюка та призначив у вересні Бориса Курицького. Оскільки Млинівщина ввійшла в наступну фазу децентралізації, почався процес реорганізації місцевих райдержадміністрацій. Продовжили роботу 5 громад. Підгаєцька сільська рада приєднались до Млинівської ОТГ. Після виборів голови громад залишились на займаних посадах.
Керівником новоутвореної Дубенської райради став млинівчанин, головний лікар Млинівської ЦРЛ Віктор Ковальов. А ще розпочалась ліквідація Млинівського району та вхід у Дубенський, до якого також належать колишні Дубенський, Радивилівський та Демидівський райони.
А ще Млинівщиною облетіла новина про віднайдене Муравицьке Євангеліє, що на даний час знаходиться в колекції Звенигородського музею Московської області. Маємо сподівання, що згодом зможемо побачити його копію.
Під керівництвом майстрині виробничого навчання Вікторії Рибальченко слухачка Млинівського навчального відділення Оксана Зінкевич виборола 1 місце та золоту медаль. Високу нагороду вона здобула на ХХІІ Чемпіонаті України СПУ, що проходив у Києві.
Наш край вкотре прославила Олена Циганкова. Цьогоріч вона порадувала краян, завоювавши низку нагород. «Золота рибка» Млинівщини привезла медаль чемпіонату світу з Угорщини. Чимало інших місцевих мешканців брали участь у різних конкурсах, змаганнях та чемпіонатах, на яких здобували високі нагороди та призові місця.
Війна і надалі триває на Сході країни, але ми разом і підтримуємо захисників. 2020 рік минає і йде в небуття, для когось він був вдалим, а комусь – надав важливий життєвий урок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *