Найчастіше обряди ювілейного одруження проводили у Млинові

В ДРАЦСІ Млинова пара відзначила 40-річний ювілей одруження
Протягом 2020 року в Україні 227 подружніх пар скористались послугою «Ювілейне весілля». За інформацією Міністерства юстиції України найбільше повторних шлюбних обрядів провели в Рівненській області – 38.
«Ювілейне весілля – це послуга, яка дозволяє одруженим парам провести повторну шлюбну церемонію, закріпити весільні обітниці та через роки знову відчути себе щасливими нареченими. Замовити послугу можна, незважаючи на те, скільки подружжя прожило в шлюбі. Часто церемонію замовляють, як подарунок на річницю одруження. Це можуть родичі чи знайомі, або ж один із подружжя», – зазначила начальниця відділу ДРАЦС Рівненської області Катерина Новікова.
За інформацією відділу, найчастіше обряди ювілейного одруження у минулому році проводили у смт Млинів, м. Рівне, м. Вараш та м. Сарни. Серед популярних церемоній стала церемонія дерев’яного (5 років), кришталевого (15 років) та срібного (25 років) весілля. Є пара, яка відзначила у Млинівському відділі ДРАЦС 40-річний ювілей подружнього життя.
До слова, скористатися послугою «Ювілейне весілля» можна в будь-якому відділі державної реєстрації актів цивільного стану громадян області.
За матеріалами: Пресслужба Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *